You are not logged in. Login or Signup
Home » links » Link 1435085 | Random (Thread)

This is a normal post Seriously?
Pre-pulped fruit in a bag for $5-8 per serving for people who can't afford a domestic servant to make them fresh juice in the morning? Why not juice the contents at the factory?
(, Fri 21 Apr 2017, 5:25, Reply)