b3ta.com board
You are not logged in. Login or Signup
Home » Messageboard » XXX » Message 4755893 (Thread)

# What do they cost?
I'm trying to work out how many I can buy rather than paying rent
(, Fri 10 Jun 2005, 6:40, archived)
# Pfft
I bought a tube of 15 Jaffcakes and a tray of 30 eggs for $12.45. So work that out... it's probably about $4.50?
(, Fri 10 Jun 2005, 6:46, archived)
# I wish they were
on google, a few weeks ago. Good find!
(, Fri 10 Jun 2005, 6:47, archived)