I have no idea what he is
But how much does he cost?
(
cenaris Is dividing 3 by waffle,
Fri 29 Jan 2010, 10:40,
archived)
heheh
it was a great white shark - but i de-toothed him etc :D he costs 25p per lbs :D
(
Rev. Jesse. broke his ankle,
Fri 29 Jan 2010, 10:43,
archived)